IX SEMINARIUM PRAKTYCZNO-NAUKOWE LEAN HIGHER EDUCATION POLAND Improve&Sustain Lean Management w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju w uczelni.

06.04.2022

IX SEMINARIUM LeanHE Poland – CZAS NA PODSUMOWANIE

Ilość zarejestrowanych uczestników – 132 osoby.

Ilość prezentacji: 9

Ilość prelegentów: 13 ( w tym troje gości z zagranicy)

https://leanhe2022.wzks.uj.edu.pl/

Oceny Uczestników:

Konferencja ciekawa i czekamy na kolejne, ciekawe zestawienie tematów i prelegentów (mix teorii i praktyki), dużo przydatnych informacji, ciekawe wykłady, Przystępny język dla każdego, ASPEKT PRAKTYCZNY BARDZO DOBRY

Sprawna organizacja, szybki support!, Bardzo sprawnie przeprowadzona konferencja, wszystko na czas., Wszystko było jasne i przebiegło płynnie, UPORZĄDKOWANIE I PUNKTUALNOŚĆ, BARDZO DOBRZE ZAPLANOWANE PRZERWY

Obsługa bez zarzutu, dobra jakość połączenia, brak problemów technicznych, BARDZO DOBRA, KLAROWNA

Wszystkie aspekty zostały ocenione na 5 w skali od 1-5.

Chciałabym jeszcze raz podziękować za udział w organizacji konferencji IX SEMINARIUM PRAKTYCZNO-NAUKOWE LEAN HIGHER EDUCATION POLAND Improve&Sustain Lean Management w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju w uczelni.

Wydarzenia

Skontaktuj się

Jeśli nie chcesz marnować sił, czasu, zasobów, zaangażowania i potencjału pracowników oraz kadry menedżerskiej na bezsensowne działania to przeprowadzać z Lean&Quality diagnozę dojrzałości kultury organizacyjnej. Wspólnie przygotujemy dobry plan wdrażania Lean Management w Twojej Organizacji.

Kontakt